YÖNETİM TAKIMI

ABDULLAH KURT Kurucu Ortak - İş Geliştirme

Abdullah Kurt, 2010 yılından bu yana Pro-Per'de İş Geliştirmeden sorumlu Kurucu Ortak olarak görev yapıyor. Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki 16 yıllık tecrübesinden sonra 1998 yılından itibaren General Elektrik'te üst düzey görevlerde bulunan Kurt, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezundur.

ORHAN ÇAŞUR Kurucu Ortak - Teknik Hizmetler

Orhan Çaşur, 2008 yılından bu yana Pro-Per'de Teknik Hizmetlerden sorumlu Kurucu Ortak olarak görev yapıyor. Türk Hava Kuvvetleri'ndeki 22 yıllık tecrübesinden sonra General Elektrik - Granite Services Inc.'de Saha Hizmetleri Süpervizörü / İş Güvenliği Müdürü pozisyonlarında yer alan Çaşur, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

GÖNEN ÖZUYSAL Kurucu Ortak - Satış&Pazarlama

General Elektrik - Granite Services Inc.'de Servis Müdürü ve Ülke Lideri pozisyonlarında çalışan Özuysal, Pro-Per'de Satış ve Pazarlama'dan sorumlu Kurucu Ortak olarak 2007 yılından itibaren görev yapmaktadır. Gönen Özuysal, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezundur.

ÖZGE ERBAŞ Genel Müdür

Özge Erbaş, Ocak 2017'den beri Pro-Per Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Enerji piyasasında kamu ve özel sektörde çeşitli kademelerde kazandığı 12 yıllık deneyimin ardından 2014 yılında Ticaret Direktörü olarak Pro-Per'e katılan Erbaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olup, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır.

HAKAN KUBİLAY Elektro-Mekanik Servisler Direktörü

1997 yılından itibaren profesyonel iş hayatında görev alan Hakan Kubilay enerji sektöründe yurt içi ve yurt dışında birçok projenin montaj, devreye alma ve işletmelerinde çalışmış olup 10.10.2017 tarihinde Pro-Per’de Elektro-Mekanik Servisler Direktörü olarak göreve başlamıştır. Kubilay Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur.

ARİF KAYI Manpower Direktörü

Profesyonel iş hayatına denizcilik sektöründe başlamış olan Arif Kayı, ticari gemilerde 3 yıl süreyle gemi makineleri işletme mühendisi olarak görev yapmasının ardından enerji sektörüne geçiş yaparak, özel bir kombine çevrim santralinde bakım departmanı bünyesindeki çeşitli kademelerde 9 yıllık yöneticilik tecrübesi edinmiştir. Ekim 2018 itibariyle Pro-Per ailesine Direktör görevi ile katılmış olan Kayı, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümü mezunudur.