HAKKIMIZDA

Pro-Per, uzun yıllar dünya çapında edindiği tecrübeler doğrultusunda,  enerji sektörü servislerinde en çok tercih edilen çözüm ortağı olma hedefi ile hizmet veren bir firmadır. 2007 yılında kurulan Pro-Per, kurulduğu günden bu yana sıfır hata ve tam müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimizin ana faaliyet alanları arasında enerji santralleri montaj, demontaj, işletme ve bakım hizmetleri projeleri ile birlikte işgücü temini ve yedek parça satış hizmetleri bulunmaktadır. Organizasyonumuzun hızla büyüyerek gelişmesinin sonucu olarak global sektörün lider firmalarıyla partner, temsilcilik ve distribütörlük anlaşmaları imzalanmaya devam edilmektedir.

Pro-Per yönetimi, enerji servis hizmetlerinde uzun yıllar dünya çapında tecrübeler edinmiş uzmanlardan oluşmaktadır. Uluslararası firmaların saha ve ofis yönetim kademelerinde çalışmış olan yöneticilerimiz, kurdukları başarılı ekipleriyle birlikte, 30’dan fazla ülkede birçok montaj, demontaj, işletme ve bakım projesini tamamlamıştır.

Pro-Per, teknik bilgileri, tecrübeleri, problem çözme yetenekleri ve ilkeli yaklaşımları ile üstün özelliklere sahip ekip arkadaşlarının en büyük değeri olduğunun bilinci ve de gücü ile enerji servis sektöründeki faaliyetlerini her geçen gün büyütmektedir.